Internet pro muže

Obálka knihy

Kniha je určena především mužské části populace, přičemž popisuje vybrané informační zdroje a následně předkládá možnosti dalšího hledání individuálních témat. V úvodu se autor zabývá vyhledáváním na internetu obecně a následující kapitoly jsou věnovány mnoha oblastem, které většinu mužů obzvláště zajímají.

Kniha je určena především pro muže a je napsána tak, aby je naučila vyhledávat na internetu témata, která je nejvíce zajímají. Čtenář se na jejích stránkách seznámí nejen s poutavými informačními zdroji, ale také s řadou triků, které mu práci na internetu usnadní a umožní mu vyhnout se častým problémům. V úvodu se autor zabývá vyhledáváním na internetu obecně a následující kapitoly jsou věnovány mnoha oblastem, které většinu mužů obzvláště přitahují.

První musí být v každém případě pojednání o ženách a erotice na internetu, ale i o nástrahách, které tato oblast skýtá. Další kapitoly jsou věnovány neméně populárním tématům jako jsou automobily, motocykly a další rychlé stroje, možnosti aktivního trávení volného času, či nejrůznější programy a doplňky pro počítač. Kapitola věnovaná zábavě na internetu se zabývá hraním nejrůznějších her přes internet, přičemž nelze samozřejmě zapomenout ani na mnoho serverů nabízejících textové a obrázkové vtipy. Správný muž se ovšem zajímá také o dění kolem sebe, proto je jedna z kapitol věnována zprávám a zpravodajským serverům z nejrůznějších oblastí života od obecných zpravodajských serverů, přes technicky laděné či finanční, až po zprávy brané s humorem a nadhledem.

Obsah

1. Úvod
2. Základy
3. Elektronická pošta
4. Vyhledávání na internetu
5. Ženy a erotika
6. Sport
7. Počítače, technologie
8. Zábava na internetu
9. Zprávy
10. Co jste zde nenašli
Rejstřík

Informace o knize na stránkách nakladatelství


Máte ke knize připomínku či dotaz? Svěřte se zde :-)
Kniha hostů
Jméno: E-mail:
Zpráva:
Jak byste hodnotili knihu Internet pro muže?

Copyright Jiří Bráza, 2003Poslední změna: 8.11.2003