Internet.cz - Jak hledat a najít, 3. vydání

Obálka knihy

Úspěšný titul věnovaný problematice vyhledávání informací na internetu, a to především z hlediska českého uživatele, se dočkal již třetího aktualizovaného vydání. Čtenáři dostávají do ruky knihu, která je osvědčeným pomocníkem při stále se rozvíjející práci s internetem a skutečně hlubokou studnicí zajímavých informací.

Úspěšný titul věnovaný problematice vyhledávání informací na internetu, a to především z hlediska českého uživatele, se dočkal již třetího aktualizovaného vydání. Čtenáři dostávají do ruky knihu, která je osvědčeným pomocníkem při stále se rozvíjející práci s internetem a skutečně hlubokou studnicí zajímavých informací. Vyhledávání požadovaných stránek tak, abychom neztratili mnoho zbytečného času a financí otevíráním stránek, které jsme ani otevřít nechtěli, nebývá tou nejjednodušší záležitostí, a proto je zde tato kniha, která vám ukáže, "jak hledat a najít" právě to, co hledáte. Publikace je určena nejen začínajícím uživatelům internetu, ale také těm, kteří se s internetem již setkali. Je psána uživatelsky "přátelským" jazykem, kdy čtenář získává množství srozumitelných a praktických rad bez zahlcení odbornými termíny.

Obsah

Úvod
1. O vyhledávání
2. Použití katalogových serverů
3. Vyhledávací servery
4. Souhrnné vyhledávací služby
5. Další informační zdroje
6. Shrnutí
Slovníček pojmů
Rejstřík

Informace o knize na stránkách nakladatelství

Kniha vychází již potřetí, byla však naprosto od základů přepracována, aby odpovídala současnému dění - nezbyl kámen na kameni, odstavec na odstavci. Nyní by vám kniha měla podstatně lépe pomoci při vyhledávání v Internetu. Najdete v ní celou řadu užitečných tipů, triků i návodů, jak postupovat v nejrůznějších případech.

Rozsah knihy: cca 130 stran
Formát: A5
Obrázků: cca 60


Máte ke knize připomínku či dotaz? Svěřte se zde :-)
Kniha hostů
Jméno: E-mail:
Zpráva:
Jak byste hodnotili knihu Internet.cz - Jak hledat a najít, 3. vydání?

Copyright Jiří Bráza, 2003Poslední změna: 8.11.2003